9.1. Visos prekės parduodamos internetinėje parduotuvėje www.juvelyrikosnamai.lt yra kokybiškos, bei patikrintos. Taurieji metalai ir jų gaminiai yra paženklinti prabomis bei įspauduoti gamintojo ar pardavėjo ženklu, turi plombas su pardavėjo ženklu. Prekės su brangakmeniais turi Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatus.

GARANTIJOS

9.2. Juvelyrikosnamai.lt papuošalai pagaminti rūpestingai ir iš aukštos kokybės medžiagų, todėl drąsiai prisiimame atsakomybę už savo produktus ir suteikiame jiems garantiją.

9.2.1. Garantija suteikiama tik prekėms su gamintojo defektu ir nesuteikiama prekėms, kurioms padaryta kitokia žala dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo, netinkamo elgesio, aplaidumo ar nusidėvėjimo.

9.2.2. Garantija negalioja, tuo atveju, kai prekė buvo iš dalies pakeista trečiųjų šalių, nesusijusių su Juvelyrikosnamai.lt, ją graviruojant, keičiant dydį arba kitaip keičiant prekę.

9.2.3. Jei kuri nors papuošalų dalis (įskaitant akmenis, grandinėlę, užsegimą) nukrito, ji turi būti grąžinama kartu su kitomis dalimis, prieš ketinant atlikti bet kokį taisymą. Juvelyrikosnamai.lt neprisiima atsakomybės dėl pamestų detalių ar akmenų.

9.2.4. Garantiniam aptarnavimui prekės pristatomos ir atsiimamos pačio Pirkėjo į Juvelyrikosnamai.lt partnerių parduotuvę “Puošmena” Gedimino g. 9, Marijampolė prieš tai suderinus procedūrą su pardavėju.

Gamintojo garantija neapima žemiau nurodytų punktų:

 • Spalvos pasikeitimo dėl reakcijos į chemines medžiagas, makiažą, chloruotą vandenį, ar maudymąsi karštame vandenyje.
 • Įbrėžimų, įlenkimų arba atitrūkusių dalių, dėl kasdienio nešiojimo ar netinkamo naudojimo.
 • Palinkimo arba iškritusio akmens, dėl nusidėvėjimo, aplaidumo ar kitų priežasčių.
 • Pamesto arba pavogto akmens (-ų).
 • Prekių, kurios buvo netinkamai prižiūrimos, dėvimos arba neatitiko kasdienių dėvėjimo reikalavimų.

 Prašome atkreipti dėmesį, kad žemiau esantys apibūdinimai yra natūralios savybės ir jos defektais nelaikomos:

 • Smulkūs nelygumai ar pakitimai
 • Natūralios metalo arba brangakmenių savybės (tokios kaip spalva, išvaizda ir pan. )

 

NETINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS GRĄŽINIMAS

9.3. Gavus prekę su broku būtina nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas, kreiptis į Pardavėją. Grąžinant netinkamos kokybės prekes būtina laikytis šių taisyklių:

 • Remiantis LR civilinio kodekso 6.362 straipsniu, pirkėjas turi kreiptis per keturiolika dienų nuo prekės įsigijimo momento iš pirkimo metu nurodyto el. pašto, atsiųsti pirkimo dokumentą, bei nurodyti defektą (įvardinti ir pridėti nuotraukas).
 • Netinkamos kokybės prekės turi būti išsiųsta atgal pardavėjui ne vėliau nei 2 dienos nuo pardavėjo patvirtinimo arba perduotos kitais sutartais susisiekimo būdais.
 • Netinkamos kokybės prekes pardavėjas įsipareigoja pakeisti tinkamos kokybės prekėmis arba pašalinti jų defektus.
 • Jeigu defekto neįmanoma pašalinti pirkėjui grąžinamas apmokėjimas arba pakeičiama kita www.juvelyrikosnamai.lt internetinės parduotuvės preke ta pačia kaina (ne pigesne) arba brangesne (už ją primokėdamas) iš anksto susitarus su pardavėju nurodytais susisiekimo būdais (kontaktais).
 • Pirkėjas neturi teisės nutraukti pirkimo-pardavimo sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis.

 

TINAKAMOS KOKYBĖS PREKĖS GRĄŽINIMAS

9.4. Remiantis LR Civilinio kodekso 6.228-10 str.prievolių teise vartotojas įsigijęs prekę  www.juvelyrikosnamai.lt, turi teisę per 14 d. d. grąžinti prekę nenurodydamas priežasties.

9.4.1. Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma žemiau nurodytais atvejais:

 • Paslaugų sutartims, pagal kurias paslaugos vartotojui visiškai suteiktos, jeigu prieš paslaugų teikimą buvo gautas vartotojo aiškus sutikimas ir pripažinimas, kad jis neteks teisės atsisakyti sutarties, kai verslininkas visiškai įvykdys sutartį;
 • Sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms (žr. sutarties 6.5. punktą);
 • Vartotojas neturi teisės per 14 d. d. grąžinti prekės, kuri buvo užsakyta specialiai klientui (nebuvo sandėlyje ir tai nurodoma prieš įsigijant) (žr. sutarties 6.6. ir 6.7. punktus).

9.4.2. Pirkėjas privalo apie grąžinimą informuoti Pardavėją el. paštu info@juvelyrikosnamai.lt bei atsiųsti užpildytą prekės grąžinimo formą (skenuotą arba nufotografuotą, atsisiųskite paspaudę ČIA), o prie grąžinamos prekės pridėti atsispausdintą kopiją su parašu. Kad procesas būtų greitas ir paprastas, įsitikinkite, jog užpildėte visus reikiamus laukelius prekių grąžinimo formoje. Grąžinimo procesas nebus pradėtas, jeigu reikiama informacija nebus pilnai užpildyta.

9.4.3. Juvelyrikosnamai.lt nepadengia išlaidų, susijusių su prekių grąžinimu, tai yra kliento atsakomybė ir pirkėjas prisiima pilną atsakomybę už saugų prekės grąžinimą pardavėjui. Prekės pristatomos tiesiogiai per kurjerį arba pačio pirkėjo į partnerių parduotuvę “Puošmena” Gedimino g. 9, Marijampolė arba Bažnyčios g. 38, Marijampolė esančius Omniva ar LPexpress terminalus.

9.4.4. Nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties atsisakymo terminas pasibaigia po keturiolikos dienų

9.5. Juvelyrikosnamai.lt pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes patikrinti Lietuvos prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais ar kitais pusbrangiais akmenimis. Tik gavus analizės rezultatus pardavėjas grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 30 d.d.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

9.6. Norint susigrąžinti visus pinigus, prekė turi atitikti visas žemiau nurodytas sąlygas:

 • Prekinė išvaizda turi būti nepakitusi ir negali matytis jokie dėvėjimo ženklai, įskaitant įbrėžimus, dėmes, įlenkimus ir kitokius defektus.
 • Prekė turi būti su originalia plomba ir etikete. (Visi juvelyriniai  produktai, siunčiami kartu su smėlio spalvos virvele ir prie jos prikabinta žyma. Įsitikinkite, jog ji nėra nuimta).
 • Grąžinama prekė turi būti originalioje dovanų dėžutėje, maišelyje, o kartu su ja turi būti sertifikatai bei kitos reklaminės brošiūros.
 • Prekės dydis negali būti koreguotas ar kitaip pakeistas.
 • Prekė nėra pagaminta pagal individualų kliento užsakymą.
 • Prekė nėra užsakyta specialiai klientui.
 • Prekė grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos.
 • Pateikiamas pirkimo dokumentas.
 • Pateikiamas grąžinimo forma (taikoma 9.4. sutarties atveju)

9.6.1. Pasinaudojus Taisyklių 9.4. punkte įtvirtintomis teisėmis Pirkėjui grąžinama: prekės kaina. Prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Pasinaudojus Taisyklių 9.3. punkte įtvirtintomis teisėmis Pirkėjui grąžinama: prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos, Prekių grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos.

9.6.2. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto grąžinimo dienos. Išskyrus 9.5. punkte numatytu atveju, tada pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 30 d.d.

9.6.3. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

9.7. Juvelyrikosnamai.lt pasilieka teisę prekės nepriimti atgal ir pinigų negrąžinti, jei prekė neatitinka visų 9.6. išvardintų punktų. Tada vartotojui leidžiama prekę atsiimti atgal.

9.8. Pardavėjas įsipareigoja prekę saugoti 14 kalendorinių dienų (taikoma 9.7. sutartyje numatytu atveju) po informavimo el. paštu. Už kiekvieną sekančią dieną, saugant siuntą, mokamas 1 Eur mokestis. Prekė saugoma ne ilgiau kol pasiekiama jos esama vertė ir tada jos nuosavybė pereina Pardavėjui.

9.8.1. Prekės vertė gali būti mažesnė nei prekės kaina, priklausomai nuo atgal grąžintos prekės būklės. Atgavus prekę ir nustačius 9.7. punktą pirkėjas yra informuojamas apie pažeidimą - pateikiama defekto pašalinimo kaina ir/ar informuojamas apie prekės galutinę vertę.

9.9 Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – sąskaitos faktūros, kurios kartu yra ir prekių garantiniai talonai, jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo užbaigimo. Sąskaitose faktūrose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys.