Visos prekės parduodamos internetinėje parduotuvėje www.juvelyrikosnamai.lt yra kokybiškos, bei patikrintos. Taurieji metalai ir jų gaminiai yra paženklinti prabomis bei įspauduoti gamintojo ar pardavėjo ženklu. Prekės su brangakmeniais turi Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatus.

Pardavėjas atsisako grąžinti pinigus už tinkamos kokybės prekes vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civiliniu Kodeksu ir mažmeninės prekybos taisyklėmis. Prašome Jūsų įsitikinti, kad Jums tinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas.

Netinkamos kokybės prekes pardavėjas įsipareigoja pakeisti tinkamos kokybės prekėmis arba pašalinti jų defektus. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš www.juvelyrikosnamai.lt.


Grąžinant prekes būtina laikytis šių taisyklių:

  • Remiantis LR civilinio kodekso 6.362 straipsniu, pirkėjas turi kreiptis per keturiolika dienų nuo prekės įsigijimo momento iš pirkimo metu nurodyto el. pašto, atsiųsti pirkimo dokumentą, bei nurodyti defektą (įvardinti ir pridėti nuotraukas).
  • Netinkamos kokybės prekės turi būti išsiųsta atgal pardavėjui ne vėliau nei 2 dienos nuo pardavėjo patvirtinimo arba perduotos kitais sutartais susisiekimo būdais.
  • Pinigai grąžinami po to, kai pardavėjas apžiūri grąžintą prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista (juvelyriniai dirbiniai turi nepažeistas etiketes), bet ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto grąžinimo dienos.
  • Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
  • Pirkėjas turi galimybę pakeisti įsigytą prekę kita www.juvelyrikosnamai.lt internetinės parduotuvės preke ta pačia kaina (ne pigesne) arba brangesne (už ją primokėdamas) iš anksto susitarus su pardavėju nurodytais susisiekimo būdais (kontaktais). Pristatymo kaina


Nesilaikant ankščiau išvardintų reikalavimų pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės.
SVARBU: Jūsų pirkimo dokumentas yra sąskaita-faktūra, kurią gavote elektroniniu paštu.

Pagal LR Civilinio kodekso mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktą, vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

17.12. perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus ir jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 7101–7116, 7118);

17.18. laikrodžius (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9101–9114);

17.23. meno kūrinius, kolekcionavimo objektus ir antikvarinius daiktus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 9701–9706).