UAB „Juvelyrika” įsikūrė 1995 metais. Metams bėgant šeimos verslas plėtėsi, ir iki 2008 m. buvo atidaryti 9 filialai. Šiandien turime 8 filialus, kuriuose dirba 25 darbuotojai, bei viskuo rūpinasi jau ir trečia karta. Įmonėje surinkta puiki darbuotojų komanda, kurią sudaro ne tik kvalifikuotos pardavėjos ir vadybininkės, bet ir dizainerė, bei juvelyras.


Įvairiausius gaminius importuojame iš Turkijos, Italijos, Vokietijos, Tailando ir Rusijos. Galime pasiūlyti juvelyrinių gaminių kiekvienam pagal savitą skonį ir prieinamą kainą. Mūsų asortimentą sudaro įvairūs auksiniai ir sidabriniai aksesuarai (grandinėlės, auskarai, pakabukai, sagės, žiedai, apyrankės, šaukšteliai, sąsagos ir kt.), briliantais puošti aukso gaminiai, perlų vėriniai, gintaru puošti gaminiai, gaminiai iš pusbrangių akmenėlių (įvairaus kristalo, turkio, koralo, dūminio, rožinio kvarco, karniolio, malachito ir t.t.), gaminiai pagal individualų užsakymą bei bižuterija (su svarovskio kristalais).

Pirmoji įmonės parduotuvė 1995 m. įsikūrė pačiame Marijampolės senamiestyje. 100 m2 parduotuvėje net ir išrankiausias pirkėjas gali surasti jo skonį atitinkantį gaminį. Jus maloniai aptarnaus nuo įsikūrimo dienos dirbančios pardavėjos. 1997 m. dar vienas filialas buvo atidarytas Tauragėje. Tais pačiais metais, 60 m2 patalpose, įsikūrėme ir Jurbarke. Kėdainiuose parduotuvė buvo atidaryta 2000 m. 2005 metais, pasirašius bendradarbiavimo sutartį su MAXIMA, parduotuvė buvo perkelta į naujas patalpas (prekybos centre). Šiandien šiame prekybos tinkle turime jau ne vieną filialą: Kybartuose (2005 m.), Radviliškyje (2006 m.), Marijampolėje (2006 m.), Jurbarke (2007 m.). Devintasis, bet nepaskutinis filialas 2008 metais įsikūrė Kėdainiuose. 2013 m. įmonė žengė žingsnį į internetą, kuriame jau veikia e. parduotuvė.

Mūsų tikslas – stiprinti mūsų įmonės pozicijas Lietuvos bei Europos rinkoje, teikiant savo klientams aukščiausios kokybės gaminius bei aptarnavimą.

Misija – nuolatinis judėjimas į priekį tikslui pasiekti, sėkmingai plečiantis visoje Lietuvoje bei Europoje, gerinant bei didinant gaminių asortimentą maksimaliai išnaudojant verslo galimybes.

Tikimės sulaukti Jūsų mūsų parduotuvėse, kad galėtumėte įsitikinti, kad esame patikima įmonė, siūlanti įvairiausią pasirinkimą, malonų aptarnavimą, bei gerą nuotaiką suradus trokštamą aksesuarą savo vaikui, antrajai pusei, svarbiam asmeniui ar tiesiog sau.


UAB „Juvelyrika" Įmonės kodas: 151283590 PVM mok. kodas: LT512835917 Adresas: Gedimino g. 9 LT-68307 Marijampolė, Lietuva Tel.: +370 655 59102 El. paštas: puosnu@gmail.com