1. Norėdami įsigyti norimą prekę spauskite mygtuką 

2. Susidėję visas norimas prekes į krepšelį užveskite pelytę ant viršuje dešinėje esančio pirkinių krepšelio ir spauskite pirkti.

3. Jums bus parodytas Jūsų pirkinių krepšelis, kuriame galėsite keisti kiekį ar pašalinti nenorimą prekę. Norėdami tęsti spauskite . Jeigu nusprendėte įsigyti daugiau prekių galite spausti  ir įsidėti daugiau prekių į krepšelį.

4. Jeigu nebuvote prisijungę, būsite paprašyti  arba prisiregistruoti.

(D.U.K. Kaip prisiregistruoti?)

5. Jeigu perkate pirmą kartą, būsite paprašyti įvesti pristatymo bei mokėtojo adresą, kuris bus nurodytas ant sąskaitos. Būtina nurodyti mobilų telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti. Spauskite išsaugoti. Pasitikrinkite duomenis. Jeigu pristatymo adresas skiriasi nuo mokėtojo adreso, nuimkite varnelę nuo  ir pridėkite naują adresą. Spauskite .

6. Pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą. Pristatome per LP Express kurjerį į namus, biurą, LP Express 24 terminalą ar pašto skyrių arba galite prekes atsiimti pasirinktoje mūsų parduotuvėje. Jeigu pasirinkote pastarąjį būdą, būsite informuoti, kai prekė bus pristatytą į Jūsų pasirinktą parduotuvę. Uždėję varnelę ant „ Perskaityti sąlygas ir taisykles" spauskite .

7. Paskutinį kartą pasitikrinkite savo užsakymą ir spauskite:

8. Spauskite

9. Mes būsime informuoti apie Jūsų užsakymą, o Jums bus nurodyti mūsų banko duomenys, apmokėjimo suma, bei užsakymo numeris, kuriuos turėsite nurodyti apmokėdami užsakymą per internetinę bankininkystę ar nuėję į banko skyrių. Užsakymas galioja 48 (keturiasdešimt aštuonias) valandas nuo jo patvirtinimo, negavus apmokėjimo per nurodytą laikotarpį užsakymas bus atšauktas. 

(D.U.K. Kaip atlikti apmokėjimą)

Jeigu turite klausimų visada galite susisiekti su mumus per Klientų aptarnavimą arba rašykite į info@juvelyrikosnamai.lt.